Tarayıcınız güncel değil!

Eski tarayıcılarda güvenlik sorunları var ve yeni web standartlarına uymuyor. Bu siteyi tam olarak deneyimlemek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Menu
Your Cart

Frequently Asked Questions

Satın aldığınız fırsatın kodları, fırsatı satın alır almaz bir sonraki aşamada ekranınızda gözükecektir. Aynı zamanda e-posta adresinize gelecek ve size sms olarak da ulaşacaktır. Hizmetten faydalanmak istediğiniz gün fırsat kodlarınızı işletmeye ileterek fırsattan faydalanabilirsiniz.
Konser ve tiyatro fırsatları için kupon kodlarınızı gişeden bilete çevirebilirsiniz.

Fırsatı satın almadan önce detayda “Rezervasyon zorunludur” ifadesi belirtilmiş ise 0 (850) 532 11 84 numaralı telefondan bize ulaşıp istediğiniz tarih için müsaitlik sorgulatabilirsiniz.
Satın alım sonrası e-posta adresinize gelen rezervasyon numarasını arayarak işletmeden yerinizi ayırtabilirsiniz.
Bazı firmalar ile yapılan anlaşmalar gereği detayında “Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.” ifadesi yer alan fırsatlar için iptal ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.

Hayır, satın aldığınız fırsatı kupon son kullanım tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Seanslı ve yıl boyunca süren fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Aylık, yıllık, seanslı fırsatları randevu aldığınız takdirde son kullanım süresinden sonra da geçerli olduğu süre boyunca kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Birden fazla alınmaması gereken kampanyaların detaylarında 'Yalnızca 1 adet fırsat satın alabilirsiniz' ibaresi bulunur.

Hayır, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.